Джулиана Гани бе избрана за Барби №1 на България. „ Русокосата пловдивчанка пребори конкуренцията на всички блондинки сред миските у нас и си тръгна със специална статуетка. „Развълнувана съм, разбира се. Приемам тази награда с много емоция. Цял живот си мечтая да приличам на Барби и това признание ме ласкае“, сподели барбито.
Приза е прибрала в дома си при всички останали корони и отличия. „Външната красота е временна. По-важно е как се чувстваме отвътре – дали сме щастливи и обичани. А аз се чувствам така и затова изглеждам така“, казва Джулка.
Тя разказва, че синът ѝ винаги я поощрява: „Много се радва, когато отида да го взема от градината. Казва: „Тази русата като Барби е моята майка“.“Джулиана споделя още, че всяка следваща награда, разбира се, гали егото ѝ.
Да бъдеш Барби е предизвикателство, защото изисква сериозна поддръжка на русия цвят. Започнала да се боядисва още на 16 години, а днес може да се похвали с перфектен рус нюанс. „Барби е еталон за всяка жена.“, добави тя.телеграф
03 Декември 2025 година