Новина от категория Холивуд
Архив на публикациите

Джеси Джей спешно влезе в болница


Джеси Джей шокира феновете: Спешно в болница, след операцията за рак на гърдата!

Поп звездата се бори с неизвестна инфекция и течност в белите дробове, изплаши всички с мисълта за кръвен съсирек
Отново попадна в болница само шест седмици след тежката операция за рак на гърдата. Певицата сподели тревожна новина със своите последователи в социалните мрежи – лекари са открили инфекция и течност в белите й дробове, което сериозно затруднява дишането й.
„Беше ужасно да се върна в същото болнично отделение, където бях след операцията – неочаквано и нежелано,“ разкри тя. Въпреки страховете, лекарите изключиха кръвен съсирек, но все още не са открили точния източник на инфекцията..телеграф

Публикувана на
04 Август 2025 година